تبلیغات
ـــــگـ*ــلــبــرگــ آبــیـ*ــــــ - ღاز توپ پلاستیکی و شماره های رند تا زندگی شخصی مهدی رحمتیღ
ـــــگـ*ــلــبــرگــ آبــیـ*ــــــ

♥=9+33+1


از توپ پلاستیکی و شماره های رند تا زنگی شخصی

سید مهدی رحمتی

مهدی رحمتی

خاطرات کودکی من

مثل همه فوتبالیست ها به توپ پلاستیکی علاقه داشتم.فوتبال را از زمین های خاکی پایین شهر شروع کردم و سر از نوجوانان پاس تهران در آوردم.از آن به بعد در تیم ها زیاد و شهر های مختلفی بودم اما هیچ وقت آن توپ های پلاستیکی که دولایه شان می کردیم و آن زمین های خاکی را فراموش نمی کنم.
مهم ترین فاکتور برای من

مردم برای من از هر چیزی مهم تر هستند.به دنبال این هستم تا رضایت آنها را جلب کنم و بر خلاف آنچه می گویند نظر مردم برای من خیلی مهم است.همیشه از خدا کمک خواسته ام,به او توکل کرده ام و منتظر دعای خیر مردم بوده ام.فکر می کنم این مسائل از هر چیزی در زندگی بیشتر به پیشرفت انسان ها کمک می کند.

بی نظمی و عصبانیت من

آنچه بیش از همه باعث عصبانیت من در زندگی می شود,بی نظمی است.همیشه سعی کردم برای کوچک ترین کار هایم برنامه ریزی دقیقی داشته باشم و منظم باشم
النته من هم مثل خیلی های دیگر اشتباهاتی داشته ام اما سعی کرده ام با پیروی از نظم آنها را برطرف کنم.

علی و عطا میوه های زندگی من

پسرم سید علی هنوز خیلی کوچک است و من وظیفه دارم تا او را حمایت و پشتیبانی کنم.علی پسر شیطان ولی با استعدادی است.همیشه سعی کرده ام چیز هایی که خودم نداشتم را در اختیار او قرار دهم.سید علی میوه زندگی من است و برای آینده اش نقشه های زیادی دارم.از اینکه ساعت ها در کنارش باشم حس خوبی دارم و هرگز احساس خستگی نمی کنم.ضمن اینکه به تازگی پسر دومم به نام عطا نیز متولد شده است.

همسر نمونه من

قطعا زمانی که ازدواج کردم همسرم می دانست که من فوتبالیست هستم و با این قضیه کنار آمده بود.البته باید از او به خاطر تحمل شرایط کاری و سفر هایم وتحمل تنهایی هایش تشکر کنم.او واقعا به واسطه شغل من سختی های زیادی را متحمل می شود.من فکر می کنم همسر واقعا نمونه ای دارم و از این لحاظ آدم خوشبختی هستم.                                                 

مادرم و نارضایتی از من

پدرم نه اما مادرم دوست داشت دکتر یا مهندس شوم و از فوتبال بازی کردن من خوشش نمی آمد. یادم می آید یک روز زمانی که از فوتبال برمی گشتم مادرم چون موافق نبود لباس های ورزشی من را پاره کرد!حالا که به این سن رسیده ام آنها را درک می کنم اما ای کاش مادرم مخالفت نمی کرد.فکر می کنم اگر تشویق های او دلگرمم می کرد زود تر ازاینها پیشرفت می کردم.

شماره های رند من

من شماره های رند را دوست دارم ولی باور کنید که ماجرای قراردادم با تیم سابقم خیلی اتفاقی رند شد در واقع رقم قرار داد من به همراه برخی دیگر از مزایا و پاداش ها به یک رقم رند رسید.ولی کلا  دوست دارم در زندگی به شماره هایی برسم که رند هستند حالا نمی دانم ریشه این علاقه کجاست!

دوران مدرسه من

در دبستان و راهنمایی شاگرد زرنگ کلاس بودم ودر اکثر درس ها نمره های بالایی می گرفتم.وارد دبیرستان که شدم درسم کمی افت کرد اما خدارو شکر توانستم بازحمتی که کشیدم دیپلم بگیرم.بعدشم که آنقدر سراغ فوتبال رفتم که نتوانستم بیشتر ادامه دهم.

رسانه ها وکم توجهی از طرف من

انتقاد اگر سازنده باشد خوب است.یادم نمی آید که از انتقادات سازنده ناراحت شده باشم.اما مثل همه از انتقادات تخریبی هم خوشم نمی آید.متاسفانه بیشتر انتقاداتی که از من می شود جنبه تخریبی دارند و این مساله اصلا خول نیست.به خاطر همین سعی می کنم کمتر به رسانه ها توجه کنم...

منبع:مجله ماهانه مکث


                                                                                                                 قالب ساز آنلاین